Czcionka +
Kontrast +
ul. Edukacji 102, 43-100 Tychy
pon-pt 7.00-19.00
32 325 41 00

O nas

Na podstawie Uchwały Nr IV/48/17/2014 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 10 marca 2014 w sprawie likwidacji Wojewódzkiego Zakładu Opieki Zdrowotnej nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach przy ul. Edukacji 102 z dniem 1 lipca 2014 rozpoczął działalność Zespół Poradni Specjalistycznych nr 1 w Tychach Sp. z o. o z siedzibą w Tychach przy ul. Edukacji 102 . Nowo powołana spółka przejęła działalność medyczną w zakresie POZ, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji i fizykoterapii.

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 1 w Tychach Sp. z o.o to ponad 20 poradni specjalistycznych oraz wiedza cenionych i doświadczonych lekarzy specjalistów. We wszystkich poradniach świadczymy usługi dla Pacjentów ubezpieczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia poprzez konsultacje lekarskie, diagnostykę, badania analityczne, transport medyczny oraz wizyty domowe. Oferujemy również usługi komercyjne w poradniach specjalistycznych oraz w zakładzie rehabilitacji.

Naszym Pacjentom oferujemy dostęp do kompleksowych metod leczenia, doświadczonych specjalistów, którzy współpracują ze sobą by zapewnić Pacjentowi jak najszybszy powrót do zdrowia.

Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości oferowanych usług sprawiają, że stale i konsekwentnie poszerzamy grono naszych zadowolonych Pacjentów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i zapraszamy do odwiedzenia naszych poradni.

Dlaczego my?

Leczymy pacjentów od 50 lat

Zatrudniamy najlepszych specjalistów

Wykonujemy ponad 200 tysięcy porad rocznie

Posiadamy wysoko wykwalifikowany personel

Wprowadzamy kompleksowe leczenie od pierwszej porady do zakończenia rehabilitacji

Pomigaj z nami!

Migam

Tłumacz języka migowego Migam on-line

Partnerzy

Partnerem w zakresie badań laboratoryjnych jest Diagnostyka Sp z o.o.

ul. Edukacji
43-100 Tychy